Газонокосарка електрична BEMW461BH це надійна та невибаглива садова техніка. Ідеально підходить для роботи на невеликих та середніх ділянках. Потужність та інші ключові показники на достатньому для ефективного використання рівні. Працює від мережі 220 В.
| Загальні | |
| Вес | 14.4 кг |
| Габариты | 760x385x410 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 89 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Материал | полімер |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 34 см |
| Тип | Мережева |
| Объем резервуара | 40.0 л |
| Высота стрижки, min-max | 20-70 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, газонокосарка, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Площадь уборки | 300 кв.м |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.9 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | Пластик |
| Ступени высоты стрижки | 4 |
| Мощность | 1400 Вт |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Так |
| Мульчирование | Немає |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Так |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.