AL-KO Comfort 38.2 E- це зручна, проста у використанні мережева газонокосарка для газонів невеликих і середніх розмірів. Міцна полімерна дека і потужний електричний двигун забезпечують високу надійність косарки при тривалій роботі. Має задній викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація не має додаткового приводу на колеса.
| Загальні | |
| Вес | 15.4 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 94 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Материал | Пластик |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 38 см |
| Тип | Мережева |
| Объем резервуара | 45.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 20-75 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3200 об/хв |
| Площадь уборки | 500 кв.м |
| Мощность двигателя (л.с) | 2.1 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | комбінований |
| Ступени высоты стрижки | 6 |
| Мощность | 1600 Вт |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Так |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Так |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.