EGO LM2135E-SP- потужна акумуляторна самохідна газонокосарка з професійного сегмента обладнання ТМ EGO. Оснащується новітнім безщітковим двигуном і має ширину захвату газону 52 см. Площа косіння від одного акумулятора EGO досягає 1000 кв.м, що значно перевершує найближчі аналоги. Висота косіння регулюється синхронно для всіх коліс від 25 мм до 95 мм. Швидкість косіння залежно від густоти трави регулюється автоматично. Швидкість руху газонокосарки LM2135E-SP регулюється від 1.4 км/год до 5 км/год. Залежно від потреби, користувач може або мульчувати траву при косінні, або збирати її в комплектний 70 л мішок.
Газонокосарка EGO LM2135E-SP комплектується Li-Ion акумулятором EGO на 7.5 А*год і швидким зарядним пристроєм, який здатний зарядити його всього за 60 хв.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 29 кг |
| Габариты | 960x575x525 мм |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 90 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Материал | полімер |
| Максимальная емкость аккумулятора | 7.5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Способ передвижения | Самохідна |
| Макс. ширина захвата | 52 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 70.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 25-95 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3000 об/хв |
| Время работы от одного заряда | 60 мин |
| Площадь уборки | 1000 кв.м |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | тканинний |
| Ступени высоты стрижки | 7 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Так |
| Мульчирование | Є |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Немає |
| Максимальная скорость | 5 км/год |
| Регулировка скорости | Так |
Нет отзывов о данном товаре.