Газонокосарка акумуляторна EGO LM2021E-SP - потужна самохідна садова техніка для зрізу трави і стрижки газону з шириною охоплення 50 см. завдяки потужному електродвигуну і травозбірнику на 60 літрів, дана модель чудово підходить для ефективної та економічної обробки навіть великих ділянок. Вся акумуляторна техніка для саду EGO працює на АКБ єдиного зразка. Завдяки цьому, за необхідності, можна використовувати більш чи менш потужну батарею до одного і того ж обладнання. Дана модель поставляється разом з АКБ EGO BA2800 на 5 А * год і швидким зарядним пристроєм EGO CH5500E.
Призначення: стрижка трави в саду і присадибних ділянках.
| Загальні | |
| Вес | 29.5 кг |
| Габариты | 1000x575x510 мм |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 93 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Материал | Сталь |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Способ передвижения | Самохідна |
| Макс. ширина захвата | 50 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 60.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 25-95 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3000 об/хв |
| Время работы от одного заряда | 30 мин |
| Площадь уборки | 700 кв.м |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | тканинний |
| Ступени высоты стрижки | 6 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Так |
| Мульчирование | Є |
| Боковой выброс | Так |
| Индикатор заполнения | Немає |
| Максимальная скорость | 5 км/год |
| Регулировка скорости | Так |
Нет отзывов о данном товаре.