Газонокосарка акумуляторна EGO LM1903E-SP - потужна самохідна садова техніка для зрізу трави і стрижки газону з шириною охоплення 47 см.завдяки потужному електродвигуну і травозбірнику на 55 літрів, дана модель чудово підходить для ефективної та економічної обробки навіть великих ділянок. Вся акумуляторна техніка для саду EGO працює на АКБ єдиного зразка. Завдяки цьому, за необхідності, можна використовувати більш чи менш потужну батарею до одного і того ж обладнання. Дана модель поставляється з акумулятором на 5,0 Ач і швидким зарядним пристроєм.
Призначення: стрижка трави в саду і присадибних ділянках.
| Загальні | |
| Вес | 27 кг |
| Габариты | 960x575x525 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 95 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Материал | полімер |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Способ передвижения | Самохідна |
| Макс. ширина захвата | 47 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 55.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 20-80 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 2850 об/хв |
| Время работы от одного заряда | 35 мин |
| Площадь уборки | 800 кв.м |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | комбінований |
| Ступени высоты стрижки | 7 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Немає |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Так |
| Максимальная скорость | 5 км/год |
| Регулировка скорости | Так |
Нет отзывов о данном товаре.