EGO LM1702E-SP- потужна акумуляторна самохідна газонокосарка із побутового сегменту обладнання ТМ EGO. Оснащується найновішим безщітковим двигуном і має ширину захоплення газону 42 см. Площа косіння від акумулятора EGO ємністю 4 А*год досягає 480 кв.м, що значно перевищує найближчі аналоги. Висота косіння регулюється синхронно для всіх коліс від 20 мм до 80 мм. Швидкість руху газонокосарки LM1702E-SP регулюється від 1,4 км/год до 5 км/год. Залежно від потреби, користувач може або мульчувати траву під час косіння, або збирати в комплектний 55 л мішок.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 24 кг |
| Габариты | 960x575x525 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 78 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Материал | полімер |
| Максимальная емкость аккумулятора | 4 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Способ передвижения | Самохідна |
| Макс. ширина захвата | 42 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 55.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 20-80 мм |
| Комплектация | акумулятор, Зарядний пристрій, Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3000 об/хв |
| Время работы от одного заряда | 60 мин |
| Площадь уборки | 480 кв.м |
| Привод | задній |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | тканинний |
| Ступени высоты стрижки | 7 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Так |
| Мульчирование | Є |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Немає |
| Максимальная скорость | 5 км/год |
| Регулировка скорости | Так |
Нет отзывов о данном товаре.