КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ОПИС АКУМУЛЯТОРНОЇ ГАЗОНОКОСАРКИ EGO LM1701E
EGO LM1701E- потужна акумуляторна несамохідна газонокосарка із побутового сегменту обладнання ТМ EGO. Оснащується безщітковим двигуном і має ширину захвату газону 42 см. Час роботи від одного акумулятора EGO на 2,5 А*год досягає 20 хвилин, якого вистачає на газон площею 400 кв.м. Висота косіння регулюється синхронно для всіх коліс від 20 мм до 80 мм. Залежно від потреби, користувач може або мульчувати траву під час косіння, або збирати в комплектний 55 л мішок.
Газонокосарка EGO LM1701E комплектується м'яким травозбірником ємністю 55 л, акумулятором ємністю 2.5 А*год та зарядним пристроєм.
| Загальні | |
| Вес | 22 кг |
| Габариты | 960x575x525 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 95 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Материал | полімер |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 42 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 55.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 20-80 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3000 об/хв |
| Время работы от одного заряда | 20 мин |
| Площадь уборки | 400 кв.м |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | комбінований |
| Ступени высоты стрижки | 7 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Немає |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Так |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.