КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ОПИС ЕЛЕКТРИЧНОЇ ГАЗОНОКОСАРКИBlack+DeckerBCMW3318L2
Black+DeckerBCMW3318L2- компактна акумуляторна газонокосарка з побутового сегменту обладнання ТМ Black + Decker. Працює зразу від 2 Li-Ion акумуляторівBlack+Decker на 18 В, завдяки чому має велику потужність і ширину захвату газону 33 см. Рекомендована площа косіння досягає 250 кв.м, що чого буде цілком достатньо для домашнього використання. Висота косіння регулюється ступінчато від 25 мм до 65 мм.
Газонокосарка Black+Decker BCMW3318L2 поставляється в картонній упаковці з 2 акумуляторами на 2,5 А*год та зарядним пристроєм.
| Загальні | |
| Вес | 15.1 кг |
| Габариты | 710x440x330 мм |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 85 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | 2 шт |
| Материал | полімер |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18+18 В |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 33 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 35.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 25-65 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3800 об/хв |
| Площадь уборки | 250 кв.м |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | тканинний |
| Ступени высоты стрижки | 5 |
| Регулировка высоты | на кожному колесі |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Є |
| Боковой выброс | Так |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.