КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ОПИС ГАЗОНОКОСАРКИ ЕЛЕКТРИЧНОЇ AL-KO CLASSIC 3.82 SE
AL-KO Classic 3.82 SE - електрична газонокосарка, яка призначається для побутового використання при косінні трави на газоні і в невеликих садах. Живиться від стандартної побутової мережі з напругою 220 В. У газонокосарку вбудований електродвигун потужністю 1400 Вт, що значно прискорює роботу. AL-KO Classic 3.82 SE має 3 рівня косіння, від 2 до 6 см заввишки, які встановлюються вручну для кожного колеса. Висоту рукоятки користувач також може виставити самостійно під свій зріст. При косінні трава збирається в спеціальний пластиковий травозбірник на 37 л. Він має вбудований індикатор заповнювання, що дозволяє стежити за станом при роботі. Широкі шини та мала вага косарки дозволяють переміщати її по газону без особливих зусиль з боку власника. Газонокосарка поставляється в картонній упаковці з ножем для косіння в комплекті.
| Загальні | |
| Вес | 13 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 84 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Материал | полімер |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 38 см |
| Тип | Мережева |
| Объем резервуара | 37.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 20-60 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3200 об/хв |
| Площадь уборки | 500 кв.м |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.9 к.с |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | Пластик |
| Ступени высоты стрижки | 3 |
| Мощность | 1400 Вт |
| Регулировка высоты | на кожному колесі |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Немає |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Так |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.