Акумуляторна газонокосарка LMO 36-46 Battery Set - це найпотужніша з усіх моделей. Із заднім приводом Push Assist, що перемикається, вона може легко впоратися з перепадами висот у саду. Завдяки великій ширині різу в поєднанні з містким контейнером для трави можна працювати швидше і з меншою кількістю перерв. Система скошування 2-в-1 означає, що зрізана трава може бути зібрана в контейнері для збору трави або розподілена по газону як натуральне добриво за допомогою мульчувальної насадки. Загострене сталеве лезо забезпечує акуратні результати зрізу без будь-яких зазубрених травинок. Висота зрізу може бути легко відрегульована до п'яти різних рівнів. Рукоятка може бути легко зафіксована, а кут нахилу відрегульований, для зручності роботи у вертикальному положенні. Додаткові особливості включають в себе складну конструкцію для компактного зберігання, зручну ручку зі спіненого полімерного матеріалу і перемикачі по обидва боки для зручного управління, індикатор рівня наповнення контейнера для збирання трави, спеціальний ключ в якості замка безпеки для дітей, що запобігає ненавмисному запуску пристрою і гребінки для газону, які вловлюють навіть траву, що росте прямо у краю, для точної стрижки газону. Одну батарею і швидкий зарядний пристрій включено до комплекту постачання.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Області застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 18.4 кг |
| Габариты | 1452х483х978 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 95 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Материал | полімер |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 46 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 55.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 20-70 мм |
| Комплектация | акумулятор, Зарядний пристрій, Картонна упаковка, комплект для мульчирования, ніж, травозбірник |
| Время работы от одного заряда | 30 мин |
| Площадь уборки | 650 кв.м |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | комбінований |
| Ступени высоты стрижки | 5 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Так |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Так |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.