Легка і маневрена 18-вольтна акумуляторна газонокосарка, оснащена потужним безщітковим електродвигуном, забезпечує швидку і акуратну обробку газонів площею до 350 кв. м. Її робоча ширина становить 34 см. Необхідна висота зрізу легко встановлюється за допомогою регулювальної ручки в межах від 25 до 60 мм (5 ступенів). Завдяки інтелектуальній системі управління двигуном частота обертання ножа автоматично адаптується до характеристик трави (функція iPower). Гребінки, що випрямляють стебла трави, забезпечують її акуратне скошування по краях газону. Косарна система «2 в 1» дає змогу або рівномірно розподіляти траву, що зрізається, по газону як природне добриво (функція мульчування), або збирати її в травозбірник, великий об'єм якого (35 л) гарантує тривалу безперервну роботу. Поводкове руків'я регулюється за висотою для роботи в зручній позі і складається для зберігання газонокосарки, економлячи місце. Для полегшення перенесення (наприклад, сходами) на корпусі апарата передбачено ручки. Газонокосарка сумісна з усіма змінними акумуляторами на платформі Kärcher Battery Power 18 В.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Галузі застосування:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 12.53 кг |
| Габариты | 1186х354х1026 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер |
| Уровень шума | 95 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Материал | полімер |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 34 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 35.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 25-60 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка, комплект для мульчирования, ніж, травозбірник |
| Время работы от одного заряда | 28 мин |
| Площадь уборки | 350 кв.м |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | комбінований |
| Ступени высоты стрижки | 5 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Так |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Так |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.