Легка і маневрена акумуляторна газонокосарка LMO 2-18 Battery з робочою шириною 32 см чудово підходить для догляду за газонами невеликої площі (до 250 кв. м). Висота зрізу допускає 5-ступінчасте регулювання в межах від 25 до 60 мм. Потужний безщітковий електродвигун гарантує акуратне, рівне скошування. Гребінки забезпечують оптимальне захоплення стебел трави під час обробки країв газону. Зрізані стебла збираються в травозбірник об'ємом 30 л. Регульоване за висотою повідкове руків'я забезпечує переміщення газонокосарки в зручній вертикальній позі і може складатися для зберігання, економлячи місце. Ручка для перенесення дає змогу зручно донести легку акумуляторну газонокосарку до місця використання (наприклад, сходами). Газонокосарка LMO 2-18 Battery сумісна з усіма змінними акумуляторами на акумуляторній платформі Kärcher Battery Power 18 В.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Галузі застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 10.35 кг |
| Габариты | 1186х354х1026 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 95 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Материал | полімер |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 32 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 30.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 25-60 мм |
| Комплектация | Акумулятор 1 шт, Зарядний пристрій, Картонна упаковка, ніж, травозбірник |
| Время работы от одного заряда | 28 мин |
| Площадь уборки | 250 кв.м |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | комбінований |
| Ступени высоты стрижки | 5 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Так |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Так |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.