Мала вага і висока маневреність для легкого догляду навіть за газонами складної форми: акумуляторна газонокосарка Karcher LMO 18-36 Battery з косарною системою "2 в 1", що дає змогу за вибором збирати зрізані стебла в травозбірник або за допомогою мульчувального комплекту розподіляти їх по газону як природне добриво. Заточений сталевий ніж гарантує акуратний зріз трави. Газонокосарка вражає також зручністю в управлінні: висота зрізу регулюється дуже легко (передбачено 4 ступені), а повідкове руків'я оснащене оболонкою з приємного на дотик спіненого полімерного матеріалу і вимикачами по обидва боки. Дуже практичним рішенням є також покажчик рівня заповнення травозбірника, що інформує про необхідність його спустошення. Для захисту дітей від травм передбачено запобіжний ключ, що унеможливлює ненавмисне ввімкнення газонокосарки. Інші особливості: регульована за висотою рукоятка для роботи в зручній позі, можливість скласти її для зберігання газонокосарки з економією місця і гребінки для акуратного оброблення країв газону. Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Галузі застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 13.3 кг |
| Габариты | 1309х398х1042 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 95 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Материал | полімер |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 36 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 45.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 35-70 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка, комплект для мульчирования, ніж, травозбірник |
| Время работы от одного заряда | 24 хв |
| Площадь уборки | 350 кв.м |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | комбінований |
| Ступени высоты стрижки | 4 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Так |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Так |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.