Легка, зручна і маневрена: акумуляторна газонокосарка Karcher LMO 18-33 Battery значно полегшує косіння навіть на ділянках з газонами складної форми. Косарська система "2 в 1" дає змогу на вибір збирати зрізані кінці стебел у травозбірник або за допомогою мульчувального комплекту розподіляти їх по газону як природне добриво. При цьому заточений сталевий ніж забезпечує чистий зріз стебел трави, а приємне на дотик руків'я з оболонкою зі спіненого полімерного матеріалу і вимикачі по обидва боки - зручне керування газонокосаркою. Практичний покажчик рівня заповнення травозбірника своєчасно інформує про необхідність його спустошення. Інші особливості: запобіжний ключ для захисту дітей від травм, які можуть бути спричинені випадковим увімкненням газонокосарки, регульоване за висотою руків'я для роботи в зручній вертикальній позі, складна конструкція для зберігання з економією місця та гребінки, що захоплюють траву, яка росте на краях газону, і забезпечують її акуратне зрізання. Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою.
Конструктивні особливості та переваги:
Технічні характеристики:
Галузі застосування:
Оснащення:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 11.6 кг |
| Габариты | 1251х371х992 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 95 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Материал | полімер |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 33 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 35.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 35-65 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка, комплект для мульчирования, ніж, травозбірник |
| Время работы от одного заряда | 24 хв |
| Площадь уборки | 250 кв.м |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | комбінований |
| Ступени высоты стрижки | 4 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Так |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Так |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.