Самохідна і надійна акумуляторна газонокосарка, оснащена широкою ріжучою декою і приводом на задні колеса. Розроблена для професійних користувачів, яким потрібна надійна і тиха косарка з низькими експлуатаційними витратами і легким обслуговуванням. Міцна алюмінієва ріжуча дека та потужний комерційний двигун робить LC 551iV насправді високоефективним і надійним партнером на довгий час. Надзвичайно проста в запуску та експлуатації незалежно від того, чи збираєте ви скошену траву, викидаєте або мульчуєте. Змінна швидкість приводу коліс дає більше контролю під час скошування складних газонів, а saVE/PowerBoost та активне охолодження дають змогу скошувати нерівну та високу траву. Збільшений час роботи завдяки подвійному слоту для акумуляторних батарей BLi.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 39.5 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 97 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Материал | Алюміній, полімер |
| Страна-производитель | Польща |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Способ передвижения | Самохідна |
| Макс. ширина захвата | 51 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | ВLi |
| Объем резервуара | 65.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 26-74 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3000 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | тканинний |
| Ступени высоты стрижки | 6 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Так |
| Боковой выброс | Немає |
| Регулировка скорости | Так |
Нет отзывов о данном товаре.