HUSQVARNA LC 353iVX - це акумуляторна газонокосарка зі збільшеною шириною скошування і подвійним слотом для акумуляторів, сумісна з усіма акумуляторами Husqvarna для підвищення зручності, економічності та тривалості роботи. Тиха, ефективна робота без диму і шкідливих викидів. Ергономічний дизайн включає інтуїтивно зрозумілу клавіатуру, просте регулювання висоти скошування і легке маневрування. Газонокосарка оснащена варіатором для приводу коліс, що полегшує скошування газонів середнього розміру. З'єднання через Bluetooth надає користувачеві дані та інформацію про продукт і забезпечує більш ефективне обслуговування, доступне не для всіх країн.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 28.0 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 97 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Материал | Композит, полімер |
| Страна-производитель | Польща |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Способ передвижения | Самохідна |
| Макс. ширина захвата | 43 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 60.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 20-75 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3000 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | тканинний |
| Ступени высоты стрижки | 6 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Так |
| Боковой выброс | Немає |
| Регулировка скорости | Так |
Нет отзывов о данном товаре.