Husqvarna LC 251iS — це високопродуктивна самохідна акумуляторна газонокосарка, яка поєднує в собі простоту використання та потужність для ефективного догляду за газоном. Ідеально підходить для середніх та великих садів завдяки широкій ріжучій деці та подвійним слотам для акумулятора, що забезпечують тривалу роботу без перерви на зарядку.
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 27.0 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 96 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Материал | Сталь |
| Страна-производитель | Китай |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Способ передвижения | Самохідна |
| Макс. ширина захвата | 51 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 65.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 25-75 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 2900 об/хв |
| Площадь уборки | 1000 кв.м |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | тканина |
| Ступени высоты стрижки | 7 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Так |
| Мульчирование | Немає |
| Боковой выброс | Так |
| Максимальная скорость | 4 км/год |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.