Акумуляторна газонокосарка з надзвичайно легким запуском! Компактна і легка акумуляторна газонокосарка, яка дуже проста у використанні. Husqvarna LC 142i є хорошим вибором для швидкого отримання гарного газону. Дуже легкий початок, просто натисніть на важіль і вперед! Ця акумуляторна газонокосарка підходить для невеликих і середніх садів або для скошування невеликих складних ділянок. Має режим SavE™ для скошування з меншою витратою енергії. Газонокосарка сумісна з системою акумуляторів 36 В.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 17.0 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 95 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Материал | полімер |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 42 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 50.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 25-75 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3200 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | Пластик |
| Ступени высоты стрижки | 7 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Так |
| Боковой выброс | Немає |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.