LC 137i - це інтуїтивно зрозуміла і проста у використанні акумуляторна газонокосарка, яка ідеально підходить для скошування невеликих газонів. Ця маленька і легка газонокосарка дає змогу швидко і безшумно косити ваш сад. Завдяки компактній деці та ергономічній ручці нею легко маневрувати та керувати навіть у невеликих місцях. Ручки, що складаються і регульовані, і дві інтегровані підйомні ручки спрощують зберігання або транспортування косарки, залишаючи невеликий розмір у складеному стані. Газонокосарка сумісна з акумуляторною системою Husqvarna 36V.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 15.0 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 87 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Материал | полімер |
| Страна-производитель | Китай |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 37.5 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 40.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 25-75 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, акумулятор, гарантійний талон, Зарядний пристрій, Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3200 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | Пластик |
| Ступени высоты стрижки | 7 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Так |
| Боковой выброс | Немає |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.