Husqvarna LB 144i - це компактна і легка акумуляторна газонокосарка, яку легко використовувати і зберігати. Завдяки спеціальній деці для мульчування та інтуїтивно зрозумілим елементам керування ви зможете легко маневрувати та досягати бажаних результатів скошування навіть на складних ділянках. Розумні функції, як-от SavE і Power Boost, що входять до системи акумуляторних виробів Husqvarna 36 В, оптимізують час роботи. Щоб зберігати, просто складіть ручки, щоб зменшити площу зберігання.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 15.5 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 90 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Материал | полімер |
| Страна-производитель | Китай |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 44 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | Немає |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 25-75 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, акумулятор, гарантійний талон, Зарядний пристрій, Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3200 об/хв |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | Пластик |
| Ступени высоты стрижки | 7 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Так |
| Боковой выброс | Немає |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.