Акумуляторна газонокосарка GTM LM56/480SP-V KIT - це сучасне, екологічно чисте рішення для догляду за газонами. Завдяки компактному дизайну та потужним характеристикам, вона стане вашим надійним помічником у підтримці ідеального вигляду саду або ділянки. Має задній чи боковий викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація має додатковий привід на задні колеса з регулюванням швидкістю руху
| Загальні | |
| Вес | 23.5 кг |
| Габариты | 1540x540x1030 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер |
| Уровень шума | 90 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Україна |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Материал | Сталь |
| Страна-производитель | Китай |
| Максимальная емкость аккумулятора | 8 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Способ передвижения | Самохідна |
| Макс. ширина захвата | 48 см |
| Тип | Акумуляторна, Газонокосарки |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 55.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 25-80 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, Акумулятор 1 шт, Вставка для мульчування, дефлектор, Зарядний пристрій, Картонна упаковка, Набір інструментів, набір кріплень, травозбірник |
| Обрати двигателя | 2900-3300 об/хв |
| Площадь уборки | 800 кв.м |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | комбінований |
| Ступени высоты стрижки | 6 |
| Мощность | 1500 Вт |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Так |
| Мульчирование | Так |
| Боковой выброс | Так |
| Индикатор заполнения | Так |
| Максимальная скорость | 3.6 км/год |
| Регулировка скорости | Так |
Нет отзывов о данном товаре.