Акумуляторна газонокосарка GTM BLM48-SP - це сучасне, екологічно чисте рішення для догляду за газонами. Завдяки компактному дизайну та потужним характеристикам, вона стане вашим надійним помічником у підтримці ідеального вигляду саду або ділянки. Має боковий або задній викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація має додатковий привід на задні колеса.
| Загальні | |
| Вес | 26.5 кг |
| Габариты | 1610х545х1040 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер |
| Уровень шума | 96 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Україна |
| Количество аккумуляторов | 2 шт |
| Материал | Сталь |
| Страна-производитель | Китай |
| Максимальная емкость аккумулятора | 8 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18+18 В |
| Способ передвижения | Самохідна |
| Макс. ширина захвата | 48 см |
| Тип | Акумуляторна, Газонокосарки |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 70.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 30-80 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, акумулятор 2 шт, Вставка для мульчування, дефлектор, Зарядний пристрій, Картонна упаковка, Набір інструментів, набір кріплень, травозбірник |
| Обрати двигателя | 3000 об/хв |
| Площадь уборки | 800 кв.м |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | комбінований |
| Ступени высоты стрижки | 6 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Так |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Так |
| Максимальная скорость | 3.6 км/год |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.