Акумуляторна газонокосарка GTM BLM42 - це сучасне, екологічно чисте рішення для догляду за газонами. Завдяки компактному дизайну та потужним характеристикам, вона стане вашим надійним помічником у підтримці ідеального вигляду саду або ділянки. Має задній викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація не має додаткового приводу на колеса.
| Загальні | |
| Вес | 16.5 кг |
| Габариты | 1400x520x1040 мм |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер |
| Уровень шума | 96 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Україна |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Материал | Сталь |
| Страна-производитель | Китай |
| Максимальная емкость аккумулятора | 8 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18+18 В |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 42 см |
| Тип | Акумуляторна, Газонокосарки |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 45.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 25-75 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, Вставка для мульчування, Картонна упаковка, Набір інструментів, набір кріплень, травозбірник |
| Обрати двигателя | 3000 об/хв |
| Площадь уборки | 400 кв.м |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | комбінований |
| Ступени высоты стрижки | 6 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Так |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Так |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.