Ця потужна акумуляторна газонокосарка з вихідною напругою 36 В оснащена безщітковим двигуном, що забезпечує максимальну енергоефективність і збільшений час роботи. Вона має ергономічну натискну рукоятку, 5 налаштувань висоти та спеціальні ручки для перенесення, що полегшує транспортування між місцями косіння або зберігання. Газонокосарка DEWALT має ширину скошування 48 см і використовує 2 змінні акумулятори 18 В XR 5,0 Ач (купуються окремо) для догляду за газонами на ділянках до 800 м. Електронна приладова панель показує стан заряду акумулятора Для природного удобрення газону газонокосарка оснащена функцією мульчування або використовуйте сітчастий тканинний мішок об'ємом 55 л для естетичного вигляду газону без зрізів.
| Загальні | |
| Вес | 25.9 кг |
| Класс | Професійний |
| Особенности | вставка для мульчування, комплект кріпильних елементів, складна рукоятка, травозбірник |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип запуска | Електростартер, Ручний |
| Уровень шума | 85 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | США |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Материал | Метал |
| Страна-производитель | Китай |
| Максимальная емкость аккумулятора | 5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 18+18 В |
| Способ передвижения | Несамохідна |
| Макс. ширина захвата | 48 см |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем резервуара | 55.0 л |
| Регулировка ручки | Так |
| Высота стрижки, min-max | 25-86 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 3300 об/хв |
| Площадь уборки | 800 кв.м |
| Состояние товара | Новий |
| Материал бака | тканинний |
| Ступени высоты стрижки | 5 |
| Регулировка высоты | синхронне |
| Автоматическая регулировка скорости кошения | Немає |
| Мульчирование | Так |
| Боковой выброс | Немає |
| Индикатор заполнения | Так |
| Регулировка скорости | Немає |
Нет отзывов о данном товаре.