Електропила Makita DUC353Z - акумуляторна ланцюгова пила від японської ТМ Makita. Дана модель живиться від 2-х li-ion акумуляторів по 18V кожен. Сумісна з АКБ ємністю 1,5/2,0/3,0/4,0/5,0/6,0 А * ч. слід пам'ятати, що від даного параметра залежить тривалість роботи на одному заряді. Наприклад, АКБ BL1860B подбеспечивают до 43 різів сухої сосни діаметром 150мм або до 250 різів бруса розмірами 50х100мм електричний двигун не виділяє ніяких газів або шкідливих речовин, подібно паливним аналогам, що дозволяє працювати в закритому або погано провітрюваному приміщенні.
Призначення:Використовується в побутових і виробничих умовах: для заготовлення дров на зиму, в деревообробній галузі, для обрізки гілок, розчищення саду від чагарників.
| Загальні | |
| Вес | 4.7 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 87 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Японія |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Страна-производитель | Китай |
| Размер шины | 35 см / 14 дюйм |
| Количество звеньев | 52 |
| Максимальная емкость аккумулятора | не комплектується |
| Напряжение аккумулятора | 18+18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Объем бака для смазки цепи | 0.2 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Так |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
| Скорость цепи | 20 м/с |
Нет отзывов о данном товаре.