Електропила потужністю 2000 Вт має високу продуктивність, маневреність і ергономічність, також оснащена міцною конструкцією і тонким корпусом. Пила додатково укомплектована 5-метровим проводом для під'єднання до мережі 220 Вольт. Ручки мають зручні м'які накладки. Також пила оснащена натягуванням ланцюга без стороннього інструменту, що робить її простою у використанні.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 4.7 кг |
| Класс | Напівпрофесійний |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Китай |
| Размер шины | 40 см / 16 дюйм |
| Количество звеньев | 64 |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Длина сетевой проволоки | 5 м |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.18 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Немає |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
| Скорость цепи | 14.5 м/с |
| Мощность двигателя | 2.0 кВт |
Нет отзывов о данном товаре.