EGO CSX3000 - компактна електропила професійного класу, яку розробили спеціально для арбористів, що займаються обрізкою дерев на великій висоті. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від акумулятора 56 В. Для зменшення навантаження на руку, акумулятор розміщується при роботі на спеціальному адаптері, який чіпляється на пояс. Адаптер підключається до пилки через кабель живлення, який поєднаний з стропой безпеки, на яку кріпиться ланцюгова пила. Пила комплектується шиною довжиною 30 см і фірмової ланцюгом з кроком 3/8 дюйма, яка рухається зі швидкістю 20 м/с. Для збільшення безпеки користувача в конструкції присутній автоматичне електронне гальмо ланцюга на випадок заклинювання в деревині при роботі і захисний щиток з механічним гальмом.
Ланцюгова акумуляторна пила EGO CSX3000 поставляється в картонній упаковці з шиною, ланцюгом і адаптером для акумуляторів
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять!
Основні переваги EGO CSX3000:
Стандартна комплектація:
| Загальні | |
| Вес | 3.5 кг |
| Класс | Професійний |
| Особенности | LED-індикатори стану батареї і кількості мастила на корпусі |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 88.1 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Размер шины | 30 см / 12 дюйм |
| Количество звеньев | 45 |
| Максимальная емкость аккумулятора | не комплектується |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Картонна упаковка, ланцюг, спеціальний утримувач батарей, шина |
| Обрати двигателя | 11000 об/хв |
| Объем бака для смазки цепи | 0.2 л |
| Тормоз цепи | електронне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Немає |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Немає |
| Скорость цепи | 20 м/с |
| Количество резов на 2.5 | 90 |
| Количество резов на 4 | 186 |
| Количество резов на 5 | 265 |
| Количество резов на 7.5 | 375 |
Нет отзывов о данном товаре.