EGO CS1400E- продуктивна та потужна електропилка професійного класу, яку розробили спеціально для використання у промислових умовах. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від акумулятора 56 В. Пила комплектується шиною довжиною 45 см і фірмовим ланцюгом з кроком 3/8 дюйма, який рухається зі швидкістю 20 м/с. На корпусі передбачено яскраве LED-підсвічування для робіт у темний час доби. Для збільшення безпеки користувача в конструкції є захисний щиток з механічним гальмом і шипи.
Електропила ланцюгова EGO CS1800E поставляється в картонній упаковці з шиною та ланцюгом.
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять!!
Основні переваги EGO CS1800E:
Стандартная комплектація:
| Загальні | |
| Вес | 4.47 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 93 дБ |
| LED-подсветка | Так |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Размер шины | 45 см / 18 дюйм |
| Количество звеньев | 62 |
| Максимальная емкость аккумулятора | не комплектується |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 11000 об/хв |
| Объем бака для смазки цепи | 0.2 л |
| Тормоз цепи | електронне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Немає |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
| Скорость цепи | 20 м/с |
| Количество резов на 2.5 | 130 |
| Количество резов на 4 | 220 |
| Количество резов на 5 | 300 |
| Количество резов на 7.5 | 450 |
Нет отзывов о данном товаре.