EGO CS1401E- компактна та потужна електропилка побутового класу, яку розробили спеціально для використання в домашніх умовах. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від акумулятора 56 В. Пила комплектується шиною довжиною 35 см і фірмовим ланцюгом з кроком 3/8 дюйма, що рухається зі швидкістю 13,5 м/с. Для збільшення безпеки користувача в конструкції є захисний щиток з механічним гальмом.
Електропила ланцюгова EGO CS1401E поставляється в картонній упаковці з акумулятором на 2.5 А*год, зарядним пристроєм, шиною та ланцюгом.
Основні переваги EGO CS1401E:
Стандартная комплектація:
| Загальні | |
| Вес | 3.7 кг |
| Класс | Побутовий |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 86 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Велика Британія |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Размер шины | 35 см / 14 дюйм |
| Количество звеньев | 52 |
| Максимальная емкость аккумулятора | 2.5 Агод |
| Напряжение аккумулятора | 56 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | акумулятор, Зарядний пристрій, Картонна упаковка, ланцюг, шина |
| Обрати двигателя | 6800 об/хв |
| Объем бака для смазки цепи | 0.15 л |
| Тормоз цепи | електронне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Немає |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
| Скорость цепи | 13.5 м/с |
| Количество резов на 2.5 | 130 |
| Количество резов на 4 | 220 |
| Количество резов на 5 | 300 |
| Количество резов на 7.5 | 450 |
Нет отзывов о данном товаре.