Пила мережева ланцюгова Makita UC4551A – чудова модель для переважно домашнього користування. Інструмент поєднує в собі потужність, порівняно невелику вагу та надійність Електропила характеризується витривалістю, невибагливістю та абсолютно не вимагає складного обслуговування. Використовується для якісного розпилу деревини, заготівлі дров на зиму, розчищення та обрізання саду (за умови можливості забезпечити електроживлення), а також під час різноманітних ремонтних та будівельних робіт.
| Загальні | |
| Вес | 5.7 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Уровень шума | 102 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Японія |
| Страна-производитель | Румунія |
| Размер шины | 45 см / 18 дюйм |
| Количество звеньев | 62 |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Картонна упаковка, ланцюг, шина |
| Обрати двигателя | 8500 об/хв |
| Объем бака для смазки цепи | 0.2 л |
| Тормоз цепи | механічне |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Немає |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
| Скорость цепи | 14.5 м/с |
| Мощность двигателя | 2.0 кВт |
Нет отзывов о данном товаре.