КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ОПИС ЕЛЕКТРОПИЛИ AL-KOEKS 2400/40
Al-Ko EKS 2400/40 - продуктивна електропила побутового класу, призначена для обрізки саду, заготівлі дров, столярних та теслярських робіт по будинку. Інструмент обладнаний електричним двигуном з потужністю 2400 Вт, який здатний видати до 7600 об / хв. Пила комплектується шиною довжиною 40 см і фірмовим ланцюгом Oregon на 56 ланок з кроком 3/8 дюйма, який рухається зі швидкістю 14,5 м / с. Для збільшення безпеки користувача в конструкції присутнє автоматичне гальмо ланцюга на випадок заклинювання в деревині при роботі і захисний щиток Ланцюгова електропила Al-Ko EKS 2400/40 поставляється в картонній упаковці з шиною 40 см і ланцюгом Oregon 91PJ056X| Загальні | |
| Вес | 6.0 кг |
| Класс | Напівпрофесійний |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Уровень шума | 110 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Размер шины | 40 см / 16 дюйм |
| Количество звеньев | 56 |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 7600 об/хв |
| Объем бака для смазки цепи | 0.2 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Немає |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
| Скорость цепи | 20 м/с |
| Мощность двигателя | 2.4 кВт |
Нет отзывов о данном товаре.