КОМПЛЕКТАЦІЯ:
ОПИС ЕЛЕКТРОПИЛИ AL-KOEKS 2000/35
Al-Ko EKS 2000/35 - продуктивна електропила побутового класу, призначена для обрізки саду, заготівлі дров, столярних та теслярських робіт по будинку. Інструмент обладнаний електричним двигуном з потужністю 2000 Вт, який здатний видати до 7600 об / хв. Пила комплектується шиною довжиною 35 см і фірмовим ланцюгом Oregon на 52 ланки з кроком 3/8 дюйма, який рухається зі швидкістю 13 м / с. Для збільшення безпеки користувача в конструкції присутнє автоматичне гальмо ланцюга на випадок заклинювання в деревині при роботі і захисний щиток Ланцюгова електропила Al-Ko EKI EKS 2000/35 поставляється в картонній упаковці з шиною 35 см і ланцюгом Oregon 91PJ052X| Загальні | |
| Вес | 5.8 кг |
| Класс | Напівпрофесійний |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Уровень шума | 110 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Размер шины | 35 см / 14 дюйм |
| Количество звеньев | 52 |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Обрати двигателя | 7600 об/хв |
| Объем бака для смазки цепи | 0.2 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Немає |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Немає |
| Скорость цепи | 13.5 м/с |
| Мощность двигателя | 2.0 кВт |
Нет отзывов о данном товаре.