Bosch GKE 18V-40 Professional - ідеальне рішення для всіх потреб під час теслярських робіт на об'єктах і садівництва на відкритому повітрі. Її потужний безщітковий двигун забезпечує високу продуктивність із низьким рівнем шуму, що дає змогу працювати в чутливих до шуму місцях, як-от житлові райони або об'єкти компаній, - і все це без викидів вихлопних газів. Електронне гальмо двигуна швидко зупиняє ланцюг після відпускання спускового гачка. OptiCut регулює швидкість і крутний момент відповідно до робочої ситуації, уникаючи неприємних зупинок під час високих навантажень. Поєднання безщіткового двигуна і системи OptiCut забезпечує в одному виробі високу продуктивність і безперервне різання.
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять!!
Основні переваги Bosch GKE 18V-40 Professional:
| Загальні | |
| Вес | 3.7 кг |
| Класс | Професійний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Уровень шума | 99 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Индикация зарядки | Так |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Страна-производитель | Угорщина |
| Размер шины | 40 см / 16 дюйм |
| Количество звеньев | 57 |
| Максимальная емкость аккумулятора | не комплектується |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Поддержка оборотов | Так |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Картонна упаковка, ключ, ланцюг, шина |
| Обрати двигателя | Немає даних |
| Объем бака для смазки цепи | 0.15 л |
| Тормоз цепи | електронне |
| Питание | Від акумулятора |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Немає |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Немає |
| Скорость цепи | 12.4 м/с |
Нет отзывов о данном товаре.