Ланцюгова пилка Bosch UniversalChain 35 мережева - екологічний варіант садової техніки. Живлення від мережі, тому інструмент не бере участь у забрудненні довкілля. З мінусів – прив'язка до джерела живлення, але цей нюанс легко вирішується за допомогою подовжувача. Використовується електропила для розпилу деревини, заготівлі дров на зиму, розчищення та обрізання саду від сухих гілок (за умови можливості забезпечити електроживлення), а також під час цілого ряду ремонтних та будівельних робіт.
| Загальні | |
| Вес | 4.2 кг |
| Класс | Напівпрофесійний |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Уровень шума | 102 дБ |
| LED-подсветка | Немає |
| Страна торговой марки | Німеччина |
| Страна-производитель | Угорщина |
| Размер шины | 35 см / 14 дюйм |
| Количество звеньев | 52 |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Объем бака для смазки цепи | 0.25 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Питание | Від мережі 230 В |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Плавный запуск | Немає |
| Состояние товара | Новий |
| Автоматическое натяжение цепи | Так |
| Скорость цепи | 12.5 м/с |
| Мощность двигателя | 1.8 кВт |
Нет отзывов о данном товаре.