Бензопила Vulkan CV3045W - ефективна і надійна ланцюгова пила побутового класу. Для більшої продуктивності бажано дотримуватися 2-5 хвилинні паузи після кожних 15 хвилин безперервної роботи. Це потрібно для уникнення перегріву двигуна.
Призначення: часто застосовується в невеликих сільськогосподарських цілей: заготівля дров на зиму, різання деревини, чистка дерев від гілок біля будинку і т. д.
| Загальні | |
| Вес | 8.0 кг |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Страна торговой марки | Китай |
| Размер шины | 45 см / 18 дюйм |
| Количество звеньев | 72 |
| Тип | Побутовий |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | Картонна упаковка, ключ, ланцюг, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.26 л |
| Объем топливного бака | 0.55 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 52 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.5 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 3 к.с |
| Шаг цепи | 0.325 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 2300 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.