Husqvarna T540 XP® Mark III — бензинова бензопила з верхньою рукояткою з вражаючим співвідношенням потужності до ваги. Підходить для лісівників і професійних команд по догляду за деревами, яким потрібна надійна високоефективна бензопила з верхньою рукояткою, якою легко маневрувати і вона завжди добре виконує роботу. Бензиновий двигун класу 40 см³ у поєднанні з ланцюгом SP21G забезпечує гарну різальну здатність із швидким прискоренням для безпечної та ефективної роботи на верхівках дерев.
| Загальні | |
| Вес | 3.9 кг |
| Тип запуска | Smart Start |
| Уровень шума | 112 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Швеція |
| Размер шины | 35 см / 14 дюйм |
| Количество звеньев | 50 |
| Тип | професійний |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.20 л |
| Объем топливного бака | 0.34 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 39 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 2.5 к.с |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 1900 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.