Husqvarna T525 — це легка професійна бензинова пила з верхньою рукояткою, створена для легких робіт з обрізки гілок. Це найменша і найлегша бензопила для догляду за деревами є ефективним інструментом незалежно від того, чи виконуєте ви професійне обрізання неповний робочий день або цілий день. Вона проста і зручна у використанні, оснащена 27-кубовим двигуном X-Torq® з низьким рівнем викидів, який забезпечує необхідну продуктивність, коли вона вам потрібна.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 2.7 кг |
| Тип запуска | Smart Start |
| Уровень шума | 98 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Китай |
| Размер шины | 25 см / 10 дюйм |
| Количество звеньев | 46 |
| Тип | професійний |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.17 л |
| Объем топливного бака | 0.19 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 27 см3 |
| Праймер | Немає |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 1.5 к.с |
| Шаг цепи | 0.325 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Свеча зажигания | Champion RCJ7Y |
| Скорость цепи | 18.3 м/с |
| Мощность | 1100 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.