Надійна, довговічна і потужна пила класу 60 см³. Одна з класичних універсальних пил Husqvarna для тих, хто працює неповний робочий день, для завдань, які вимагають високої потужності, особливо для рубки і різання важких розмірів і використання більш довгих шин. Наша система гасіння вібрації LowVib® полегшує роботу навіть під час тривалих робочих змін.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 6.2 кг |
| Тип запуска | Smart Start |
| Уровень шума | 117 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Бразилія |
| Размер шины | 45 см / 18 дюйм |
| Количество звеньев | 72 |
| Тип | професійний |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.45 л |
| Объем топливного бака | 0.75 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 61.5 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.5 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 3.8 к.с |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 2900 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.