Husqvarna 592 XP® - це високопродуктивна бензинова ланцюгова пила з надзвичайною потужністю різання, розроблена для важкого лісового господарства. Для використання з шиною до 36 дюймів / 91см. Відчуйте потужність нашої нової серії бензинових бензопил 90 куб. м. Husqvarna 592 XP розроблена для професійних працівників у лісовому господарстві та догляді за деревами, яким потрібна найкраща продуктивність у важких умовах, надійна робота та добре збалансована маневреність. Завдяки AutoTune 3.0 ця бензопила легко запускається та працює оптимально за будь-яких умов. Потужний двигун X-Torq у поєднанні з ланцюгами X-Cut C85/C83 забезпечує найкращу у своєму класі продуктивність різання та співвідношення потужності до ваги. Пила оснащена суцільнометалевою шиною X-Tough™.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 7.4 кг |
| Тип запуска | Smart Start |
| Уровень шума | 119 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Швеція |
| Размер шины | 60 см / 24 дюйм |
| Количество звеньев | 84 |
| Тип | професійний |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.42 л |
| Объем топливного бака | 0.86 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 92.7 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.5 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 7.6 л.с |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 5600 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.