Відчуйте потужність нашої нової серії бензинових бензопил 90 куб. м. Husqvarna 585 розроблена для працівників лісового господарства та догляду за деревами, яким потрібна потужна та довговічна бензопила, якою легко маневрувати та обслуговувати її навіть у важких умовах. Ця бензопила поєднує перевірені технології з сучасним дизайном і продуктивністю. Потужний двигун X-Torq у поєднанні з ланцюгами X-Cut C85/C83 забезпечує найкращу продуктивність різання. Пила оснащена суцільнометалевою шиною X-Tough™.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 7.5 кг |
| Тип запуска | Smart Start |
| Уровень шума | 119 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Швеція |
| Размер шины | 50 см / 20 дюйм |
| Количество звеньев | 76 |
| Тип | професійний |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.42 л |
| Объем топливного бака | 0.86 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 86 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.5 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 6.9 л.с |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 5100 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.