Усього лише 6.6 кг із двигуном потужністю 4.3 кВт, 572XP® має найкраще співвідношення потужності та маси, ніж будь-яка інша пила Husqvarna, і на 12% вищу ріжучу здатність, ніж попередні еквівалентні моделі. Відмінне охолодження і надпотужна фільтрація означають високу витривалість і ефективність, а розумний дизайн і легкість у роботі забезпечують високу продуктивність, навіть за використання довгих шин. За допомогою AutoTune™, Air Injection™ та з низькою вібрацією, пила пристосована для успішної роботи впродовж усього дня.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект постачання:
| Загальні | |
| Вес | 6.6 кг |
| Тип запуска | Smart Start |
| Уровень шума | 120 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Швеція |
| Размер шины | 45 см / 18 дюйм |
| Количество звеньев | 72 |
| Тип | професійний |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.35 л |
| Объем топливного бака | 0.70 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 70.6 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.5 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 5.8 к.с |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 4300 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.