Husqvarna 565 - це надійна і потужна бензинова ланцюгова пила з сучасним ергономічним дизайном для важкого лісового господарства. Для використання з шиною до 28 дюймів / 71см. Завдяки чудовій швидкості різання, 565 допоможе вам працювати швидше, навіть при використанні великих шин. Відмінна система охолодження і сучасна фільтрація дає нам чудову продуктивність і легкість виконання навіть для найважчих робіт. Оснащена системами AutoTune ™ і Air Injection ™, з низьким рівнем вібрації, 565 - це потужна і ергономічна бензопила для швидкої і безпечної роботи.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 6.5 кг |
| Тип запуска | Smart Start |
| Уровень шума | 119 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Швеція |
| Размер шины | 45 см / 18 дюйм |
| Количество звеньев | 72 |
| Тип | професійний |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.35 л |
| Объем топливного бака | 0.70 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 70.6 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.5 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 5 к.с |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 3700 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.