Husqvarna 562 XP® Mark II — це високопродуктивна ланцюгова пила 60 см³, розроблена для професійної лісозаготівлі. Для використання з направляючою шиною до 28"/70 см. Якщо вам потрібна потужність великої пилки в тонкому і маневреному корпусі, це одна з наших кращих бензинових бензопил. Завдяки AutoTune 3.0 з технологією Simple Start ця бензопила завжди легко запускається і працює оптимально в будь-яких умовах.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 5.9 кг |
| Тип запуска | Smart Start |
| Уровень шума | 118 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Швеція |
| Размер шины | 45 см / 18 дюйм |
| Количество звеньев | 72 |
| Тип | професійний |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.33 л |
| Объем топливного бака | 0.65 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 59.8 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.5 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 4.8 к.с |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 3500 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.