Husqvarna 550 XP II - це високопродуктивна бензинова пила з сучасним дизайном для професійних лісових робіт. Для використання з шиною до 20 дюймів / 50см. Ланцюгова пила з об'ємом двигуна 50 куб. см вирізняється винятковою потужністю, стрімким прискоренням і найкращою у своєму класі продуктивністю різання під час звалювання дерев, обрізання гілля та розкряжування стовбурів малого та середнього діаметра. Вона також чудово підходить для виконання складних завдань у сфері лісництва. Зразкове охолодження та високоефективна фільтрація забезпечують чудову продуктивність, а більш компактна конструкція, оптимізоване розташування двигуна та ціла низка інноваційних особливостей створюють усі умови для ефективної, надійної та комфортної роботи.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 5.3 кг |
| Тип запуска | Smart Start |
| Уровень шума | 117 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Швеція |
| Размер шины | 38 см / 15 дюйм |
| Количество звеньев | 64 |
| Тип | професійний |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.32 л |
| Объем топливного бака | 0.52 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 50.1 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.5 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 4.1 к.с |
| Шаг цепи | 0.325 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 3000 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.