Husqvarna 450S – це бензопила, розроблена для виконання більшості завдань, від робіт у лісі, таких як валка, розпилювання та обрізка гілок, до заготівлі дров. Створена на основі надійної серії 400, ця легка бензопила пропонує поліпшену зручність використання і посилену, міцну конструкцію, а також оптимізований двигун X-Torq® потужністю 2.4 кВт для підвищеної продуктивності. Покращений досвід різання також забезпечується функцією легкого запуску і такими функціями, як кольорові мітки для валки і гайки шини, що не губляться.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 5.0 кг |
| Тип запуска | Smart Start |
| Уровень шума | 116 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Швеція |
| Размер шины | 38 см / 15 дюйм |
| Количество звеньев | 64 |
| Тип | професійний |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.26 л |
| Объем топливного бака | 0.45 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 50.2 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.5 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 3.2 к.с |
| Шаг цепи | 0.325 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Свеча зажигания | Champion RCJ7Y |
| Скорость цепи | 18.5 м/с |
| Мощность | 2400 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.