Бензопила Husqvarna 445 II - інструмент для догляду за садом і розпилювання деревини. Призначається для напівпрофесійного використання і навантажень середньої або високої інтенсивності.
Призначення: кругова розпилювання дерев діаметром до 90-100 см. Часто використовується в сільському господарстві середніх і великих розмірів. Може використовуватися для розчищення лісової території від старих або звалених дерев.
| Загальні | |
| Вес | 4.9 кг |
| Тип запуска | Smart Start |
| Уровень шума | 114 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Швеція |
| Размер шины | 38 см / 15 дюйм |
| Тип | напівпрофесійна |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.26 л |
| Объем топливного бака | 0.45 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 45.7 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Количество оборотов | 13000 об/хв |
| Мощность двигателя (л.с) | 2.8 к.с |
| Шаг цепи | 0.325 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Свеча зажигания | NGK BPMR7A |
| Мощность | 2100 Вт |
| Расход топлива | 0.481 л/год |
Нет отзывов о данном товаре.