Друге покоління з легкою і всебічно ефективною пилкою, ідеальне для тих, хто шукає ланцюгову пилу, яка винятково легко заводиться і залишається маневреною. Легко запускається також від повільного ривка, постачається з відкидними кришками заправних баків. Характеризується двигуном X-Torq® з меншим рівнем витрати палива та зменшеним рівнем шкідливих викидів. Пила обладнана технологією Smart Start®, паливним насосом і вимикачем з автоматичним поверненням для легшого запуску.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 4.4 кг |
| Тип запуска | Smart Start |
| Уровень шума | 114 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Швеція |
| Размер шины | 38 см / 15 дюйм |
| Количество звеньев | 64 |
| Тип | професійний |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.25 л |
| Объем топливного бака | 0.37 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 40.9 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.5 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 2.4 к.с |
| Шаг цепи | 0.325 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 1800 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.