Husqvarna 435 II - високопродуктивна бензопила напівпрофесійного класу, призначена для середніх навантажень під час обрізання саду, заготівлі дров, столярних і теслярських роботах по будинку. Інструмент обладнано 2-тактним бензиновим двигуном X-Torq потужністю 1,6 кВт (2,2 к.с.) зі зменшеним споживанням палива.
Основні переваги бензопилиHusqvarna 435 II:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Загальні | |
| Вес | 4.2 кг |
| Тип запуска | Легкий запуск |
| Уровень шума | 113 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Швеція |
| Размер шины | 38 см / 15 дюйм |
| Количество звеньев | 64 |
| Тип | Побутовий |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, ланцюг, пила, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.25 л |
| Объем топливного бака | 0.37 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 40.9 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Количество оборотов | 9000 об/хв |
| Мощность двигателя (л.с) | 2.2 к.с |
| Шаг цепи | 0.325 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 1600 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.