Husqvarna 3120 XP – це професійний інструмент, розроблений для найважчих лісових робіт, зокрема для валяння великих дерев і роботи з твердими породами деревини.
Ця модель є флагманською в лінійці професійних бензопил Husqvarna і вирізняється високим співвідношенням потужності до маси та надійним двигуном.Ця пила здатна працювати з шинами довжиною до 105 см (42"), що робить її незамінною для валяння дерев гігантських розмірів та розпилювання твердих порід деревини.
| Загальні | |
| Вес | 10.4 кг |
| Тип запуска | Smart Start |
| Уровень шума | 119 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Швеція |
| Размер шины | 105 см / 42 дюйм |
| Количество звеньев | 124 |
| Тип | професійний |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.7 л |
| Объем топливного бака | 1.25 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 118.8 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.5 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 8.4 к.с |
| Шаг цепи | 0.404 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 6200 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.