Якщо ви шукаєте бензопилу, яка буде використовуватися навколо вашого будинку і в саду довгі роки, варто інвестувати в пилу, яка відповідає вашим завданням. У пилу, яка гідна назви Husqvarna. Husqvarna 130 легко запускати, легко керувати - і з легкістю нарізати дрова, вона допоможе обрізати гілки і зріже дерево в саду. Невелика, але потужна, вона - справжня цінність.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплект поставки:
| Загальні | |
| Вес | 4.7 кг |
| Тип запуска | Smart Start |
| Уровень шума | 116 дБ |
| Страна торговой марки | Швеція |
| Страна-производитель | Китай |
| Размер шины | 35 см / 14 дюйм |
| Количество звеньев | 50 |
| Тип | професійний |
| Автоматическая смазка цепи | Так |
| Комплектация | гарантійний талон, Картонна упаковка, ланцюг, упор, шина |
| Объем бака для смазки цепи | 0.26 л |
| Объем топливного бака | 0.38 л |
| Тормоз цепи | інерційне |
| Объем двигателя | 38.0 см3 |
| Праймер | Так |
| Толщина звена | 1.5 мм |
| Мощность двигателя (л.с) | 2 к.с |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Состояние товара | Новий |
| Мощность | 1500 Вт |
Нет отзывов о данном товаре.